Serteks Döşemelik Kumaş Çeşitleri

Uzun yıllardır mobilya ve döşeme işinde hizmet veren bir firma olan Sertex e ait 2016 koleksiyonu Sertex Kumaş 2016 Fiyat Litesi ile sizlerleyiz.

Birbirinden güzel desenleri ile yıpranmış olan oturma grubunuza kanepenize güvenerek sertex döşeme ile kumaş ya da deri kaplatabilirsiniz ve kanepeleriniz artık eskisinden daha yeni bir hal alacaktır buna da emin olabilirsiniz.
Yıllarını bu sektöre adamış bir firma olan Sertex ile sizde memnun kalacaksınız. Her sene olduğu gibi bu sene de Sertex Kumaş Modelleri 2016 yılında da harika güncellenmiştir.
Birbirinden güzel Sertex Kumaş Desenleri ile evinize uyumlu bir kumaş seçerek sizde oturma grubunuzu baştan yaratabilirsiniz.
Sadece size özel bir oturma grubu olsun istiyorsanız sizde Sertex Mağazalarına giderek hoşunuza giden bir kumaş deseni seçebilir ve onu oturma grubu ya da kanepelerinizde uygulatabilirsiniz.Ülkemizin en bilindik mobilya markaları bu markanın kumaş modellerini kullanmaktadır.
Bunu bilmiyorsanız size bir püf noktası verelim dedik.

Sertex Döşemelik Kumaş Fiyatları

Sertex Kumaş Döşeme Metre Fiyatı kumaş kalitesine göre değişmektedir. Metre fiyatları 30 TL gibi bir rakamdan başlamaktadır. En doğru bilgiyi size en yakın Sertex anlaşmalı mağazalarından öğrenebilirsiniz. Sertex Döşemelik Kumaş Fiyatları 2014 yılında yukarda da dediğimiz gibi 30-40 TL arası fiyatlardan başlamaktadır. Ürünün kalitesine göre değişmektedir. Sertex Kumaş Üreticisi bir firma olduğundan kumaş kaplama işlemini sizin kendiniz yaptırmanız gerekmektedir. Türkiyenin Çoğu İlinde satıcısı bulunan ülkemizin en ünlü kumaş imalatçısıdır.

Sizler için seçmiş olduğumuz Sertex Koltuk Kumaş Desenleri ile oturma odanızda ya salonunuzda hiç fark etmez harikalar yaratabilirsiniz. Eğer 2016 yazında evinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız ya da evinizdeki eski oturma grubunun elden geçmesi gerekiyorsa kumaşını siz alın ve döşemenize yaptırın.

Neden yeni bir oturma grubu alasınız ki.

Eğer oturma grubu ya da kanepenizi iskelet kısmı sağlamsa bizce en mantıklısı Sertex Kumaş Döşeme İşlemi dir. Ayrıca temizliği de çok kolay olan ve nemli bezle halledebileceğiniz bir kalitede kumaştan alırsanız sizin için daha kolay olabilir. Sertex Kumaş Temizliği Nasıl Yapılır derseniz eğer. Nemli bir bez ile kumaşı haftada bir kez silerseniz yeterli olacaktır.

Ankara Koltuk Döşemeci

nubuk kumaş fiyatları, serteks döşemelik kumaş çeşitleri, sertex döşemelik kumaş fiyatları, koltuk kaplamak için kumaş desenleri, sertex döşemelik kumaş, sitelermobilya org, sertex döşemelik kumaş gitti gidiyor, sertex kumaş fiyat listesi, sertex kumaş fiyatları, sertex kumaş metre fiyatı

Ankara Koltuk Döşemeci: