Bambu Parke Çeşitleri

Geçmiş yıllarda evlerin yer dekorasyonu olarak halılar ön planda tutulurdu. Halılar evin dekorasyon tamamlayıcısı olarak görülürdü. Fakat zaman ilerledikçe dekorasyon tamamlayıcısı olarak görülen halılara rakip olarak yer kaplamaları boy gösterdi.

Bambu Parke Çeşitleri ve Fiyatları, Bambu Parke Çeşitleri, Bambu Parke Renkleri

Bambudan Yapılmış Parkeler

Son zamanlarda bir çok evde görülmeye ve kullanılmaya başlanan parkeler, kullanım kolaylığı  ve şık görüntüsü bakımından vazgeçilecek gibi durmuyor. Özellikle görünüm ve kalite bakımından son günlerde Bambu Yer Parkeleri kullanılmaya başlandı. Evlere farklı ve modern bir hava katan Bambu parkeler dayanıklı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra izolasyon, düşük maliyet ve hijyen bakımından da tercih edilmektedir.

Bambu Parke Fiyatları

Bambu parke fiyatları m2 ve markaya göre değişiklik göstermektedir.

Bal, ahşap tonları ve kehribar sarısı renklerinde üretilen bambu parkeler dikey veya yatay olarak çok kolay bir şekilde monte edilebilmektedir. Ayrıca uygun fiyatları nedeniyle de dikkatleri üzerine çeken Bambu parkeler, lamine parkeler gibi patlama ve kabarma yapmamaktadır.

Bambu Parke Kullanımı

25 yıl garantisi olan Bambu parkelerin temizlenmesinde cila, parafin ve ağartıcı temizlik malzemeleri kullanılmamalıdır. Nemli bir bezle temizlenmesi en uygun olanıdır. Bambu parke ile sizde evlerinizi şıklıkla buluşturabilirsiniz.