Deri Döşemelik Kumaşlar

Mobilyalar için gönlünüze göre binlerce desen kumaşın yanında bir diğer seçenekte deri döşemelik kumaşlar'dır. Bir çok cinste hayvana ait değişik türde orijinal deriler veya suni derilerle kaplanan mobilyaların ayrı bir klas kazandığı ve daha farklı göründüğü bir gerçektir.

ENN Dekor tarafından pazarlanan deri döşemelik kumaşlar belirli bir kaliteye sahip üst düzey ürünlerdir. Ancak kullanılan malzemenin ömürünü saptayan sadece ürünümüzün kalitesi değildir. Kullanıcı olarak müşterilerimizin de dikkat etmesi gereken noktalar vardır.

Deri Mobilyaları Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Deri kaplı mobilyalar kumaş kaplı mobilyalara göre daha fazla özen ve dikkat gerektirirler. Deri koltuklarınızı yerleştirirken dikkat etmeniz gereken ilk şey deri mobilyalarınızı kaloriferlerden sıcak yerlerden uzak tutmaktır.

Deri mobilyalarınızı o tür yerlere koyarsanız deri özelliğini kalitesini bir müddet sonra kaybeder ve yanlış bir kullanımda yırtılıp zarar görebilir.

Deri döşemelik kumaşlarda imal mobilyaları temizlerken fırça gibi sert zarar verici tmeizliş eşyaları kullanmamanız önemlidir. Bunun yerine kumaş bez sünger gibi daha yumuşak, hassas temizlik yapabilecepiniz ürünler kullanabilisiniz. Böylece daha kolay ve iyi bir temizlik yapabilirsiniz.

Siteler Mobilya'ya sitelermobilya.org/iletisim sayfasından ulaşarak iletişim kurabilirsiniz.