Keten Döşemelik Kumaşlar

Keten, doğal bir elyaftır. Yumuşak, emici ve tüylenmeyen dokusuyla banyo ve mutfakta idealdir. Havadar ve rahat olduğu için yatak Örtüsü olarak kullanıldığında cilde tazelik ve ferahlık hissi verir. Pamuktan üç kat daha sağlam ve parlaktır. Parlaklığı yüzünden yansıma Özelliği taşır, serinleticidir. Nem emiciliği pamuktan daha yüksektir. Isıya dayanıklıdır. Duvara asıldığında ses ve ısı yalıtımı sağlar.

Perdeler, peçeteler, dÖşemelikler, halılar, koltuk kılıfları, yatak Örtüleri, şeritler, bezler, çamaşırlar… Keten her yerde kullanılabilir.

Keten Döşemelik Kumaşlar, Keten koltuk kumaşı, Şönil kumaş Özellikleri, Desenli Keten Kumaş, En iyi Döşemelik kumaş markaları, Keten Döşemelik Kumaş, Döşemelik Kumaş Online

İşte bu her parmağında bin bir marifetli kumaş mobilya döşemeliklerinde de çok iyi bir alternatif seçim olabilir. Çok dayanıklı olması ve esnememesi nedeniyle döşemelik olarak kullanıldığında ev hanımlarına gayet iyi bir kullanım sağlar.
Ev hanımlarının en büyük derdi olan toz çekme keten kumaşlarda bulunmaz. Üstelik keten kendini bırakmaz ve dahası güneşte rengi solmaz.

Sektördeki en bilinen markaların ürünlerinden derlediğimiz keten döşemelik çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Siteler Mobilya'ya sitelermobilya.org/iletisim sayfasından ulaşarak iletişim kurabilirsiniz.