Koltuklarınız Eskidi mi?

Eskiyen Koltuklarınızı atmayın. Ankara Aslan Koltuk Döşeme Eskiyen Koltuklarınızın tamiri, boyası, cilası ve yüz değişimini özenle yapıyor, adresinizden alıp yine adresinize teslim ediyor.
Koltuklarınızı İster orjinali gibi isterseniz model değişikliği yaparak yeniden farksız hale getiriyoruz. Eğer koltuğunuzu uzun zamandır kullanıyor ve iskeleti ile ilgili bir probleminiz yok ise Yeni bir koltuk almanıza hiç gerek yok. Online Destek Hattımızdan yada telefon yolu ile bizlere ulaşın. Alanında uzman olan ustalarımız tarafından yerinde incelenen koltuklarınız istediğiniz zevk ve kalitede kumaş ile birlikte tamir ve yenilenmek üzere atölyemize alınır. Gerekli tamir tadilat işlemleri yapıldıktan sonra yine adresinize teslim edilir.

Firmamızdan talep ettiğiniz ve onarımı yapılacak Koltuk, koltuk takımı, oturma gurubu gibi mobilyalarınız E-Posta yolu ile bizlere iletilen fotoğrafı yada ücretsiz keşif ekibimizle yerinde inceleme yapılarak en uygun onarım şekli belirlenir ve fiyatlandırılır.
Onarım işleminde eğer yeni bir yüz ve yeni bir kumaş değişimi isteniyorsa, koltuk cilası ve renginde değişiklik isteniyorsa müşteri onarım işleminden önce isteklerini bildirir.
Kumaş değişimi, yüz değişimi, cila, yay ve makasların onarımı gibi bütün onarım yapılabilecek alternatifler değerlendirilir.
Müşteri onay verdikten sonra adresten alınır ve atölyemizde onarım işlemleri gerçekleştirilir. Yine müşterinin adresine teslim edilir.

Ankara Koltuk Döşemeci: