CK Mobilya

Firmamız 1974 yılında kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bugüne değişmeyen vizyonuyla her zaman kaliteyi, en iyi şekilde sunarak geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur. Referans müşteri en iyi reklamdır felfesiyle, daima koşulsuz müşteri memnuniyeti hizmeti sunarak bu amaca ulaşmıştır.

Bugün CK Mobilya 3500m² ‘lik showroom’unda müşterilerine sunduğu Klasik, Neoklasik, Rustik, Modern ve Avangarde modern mobilya çeşitleriyle kendi alanında “Mobilyada Yeni Bir Çizgi” ekolünü oluşturmuştur.

 

Tel : 03123491178
Adres : Karacakaya cad. no:93 siteler ANKARA / Ankara

0,00 TL

Klasik Yemek Odası Takımı (C&K Mobilya) ve diğer şık yemek odaları taksit fırsatları ve Ücretsiz Kargo fırsatı ile Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi www.sitelermobilya.org.da.

0,00 TL

Klasik Yemek Odası-8 ve diğer şık yemek odaları taksit fırsatları ve Ücretsiz Kargo fırsatı ile Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi www.sitelermobilya.org.da.

0,00 TL

Modern Yemek Odası-7 ve diğer şık Avangarde yemek odaları taksit fırsatları ve Ücretsiz Kargo fırsatı İle Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi www.sitelermobilya.org.da.

0,00 TL

Modern Yemek Odası-6 ve diğer şık Avangarde yemek odaları taksit fırsatları ve Ücretsiz Kargo fırsatı İle Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi www.sitelermobilya.org.da.

0,00 TL

Modern Yemek Odası-1 ve diğer şık Avangarde yemek odaları taksit fırsatları ve Ücretsiz Kargo fırsatı İle Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi www.sitelermobilya.org.da.

0,00 TL

Klasik Yemek Odası-3 ve diğer şık yemek odaları taksit fırsatları ve Ücretsiz Kargo fırsatı ile Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi www.sitelermobilya.org.da.

0,00 TL

Klasik Yemek Odası-2 ve diğer şık yemek odaları taksit fırsatları ve Ücretsiz Kargo fırsatı ile Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi www.sitelermobilya.org.da.

0,00 TL

YEMEK ODASI C&K1